KONST / Litografier / Färglitografi 14477551
nr 1447 7551
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad Pt, figurer. Färglitografi, bildmått: 22x25, yttermått inklusive ram: 40x43 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:01:50
7/2 16:42:03
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström